Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

07.11.2019 / 12:49

Питання безпечного газопостачання обговорили на засіданні комісії Рівненської міськради.

Як запобігти нещасним випадкам отруєння чадним газом у місті Рівному? – Це питання обговорили на засіданні комісії Рівненської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У її роботі окрім членів комісії взяли участь представники ОСББ міста Рівного та керівників управляючих компаній.
Олександр Ганжа, директор техничний АТ "Рівнегаз" Олександр Ганжа, директор техничний АТ "Рівнегаз" ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Нагадаємо, 18 жовтня у Рівному чадним газом отруїлися двоє дорослих та дитина. Причина - ввімкнена електровитяжка із штучним спонуканням під час роботи димохідної газової колонки, внаслідок чого у приміщенні відбулося накопичення чадного газу. Працiвники АТ «Рiвнегаз» вiдключили колонку у квартирі та поставили заглушку.

Аби уникнути нещасних випадків, директор технічний АТ «Рівнегаз» Олександр Ганжа поінформував присутніх про необхідність укладення договорів із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання робіт по обслуговуванню внутрішньобудинкових газових мереж, так і по обслуговуванню димових та вентиляційних каналів. Перелік організацій дивіться тут. https://rv.104.ua/ua/services/safety/ventilation-service-co/id/gthtks-3712

Також Олександр Ганжа запропонував всім головам ОСББ пройти навчання щодо безпечного користування газом в побуті, яке проводять в експертно-технічному центрі у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Лєрмонтова.7

Балансоутримувачі багатоквартирних житлових будинків для недопущення нещасних випадків та аварій у системі газопостачання, повинні укласти договори із спеціалізованою організацією на технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж та на обслуговування та ремонт димових та вентиляційних каналів.  Також потрібно забезпечити проведення своєчасного , якісного технічного обслуговування внутрішніх газопроводів та газового обладнання житлових будинків та не допускати самовільного втручання у систему газопостачання квартиронаймачів. 

До речі, АТ «Рівнегаз»  регулярно здійснює просвітницьку роботу щодо безпечного використання газу в побуті. Зокрема, неодноразово проводили зустрічі із головами ОСББ міста Рівного з метою роз’яснення законодавчих змін щодо відповідальності за внутрішньобудинкові газові мережі. Через ЗМІ регулярно інформуємо населення про необхідність дотримання правил безпеки та вимоги щодо користування газовими приладами.  Також з 1 по 31 жовтня проведено Місячник безпеки, з початку навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах організовано спеціальні уроки на тему безпечного поводження із газовими приладами, проведено конкурс дитячого малюнка щодо дотримання правил безпеки.