Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

30.03.2020 / 09:00

Для споживачів газу Рівненщини розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua

Щоб споживачі газу зайвий раз не наражали себе на небезпеку та не виходили з дому, в АТ «Рівнегаз» розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua.
експрес-реєстрація експрес-реєстрація ФОТО: 104.ua

«Зараз у період карантинних обмежень, коли  споживачі не мають змоги  прийти до центрів обслуговування клієнтів, ми знайшли вихід із такого становища. Ми екстрено розробили експрес -реєстрацію  і надали споживачам необмежений доступ до онлайн-сервісів для  зворотного  зв’язку , - повідомляє керівник клієнтського сервісу «Рівнегазу» Володимир Новосад.  – Скориставшись такою спрощеною експрес-реєстрацію, клієнт автоматично отримує постійний доступ до власного особового рахунку».

Тож  тепер, аби вирішити усі газові питання у віддаленому режимі,  достатньо із смартфону подзвонити до контакт-центру АТ «Рівнегаз»  за номером (067) 01 01 104 і назвати номер свого особового рахункуПісля цього Особистий кабінет споживача буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, вказаним у повідомленні, ввести логін і пароль на сайті та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.