Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

07.05.2020 / 12:43

До уваги споживачів газу онлайн сервіси, через які просто та безпечно передати показання у період карантину

АТ "Рівнегаз" постійно працює над поліпшенням якості обслуговування клієнтів. Дистанційні консультації особливо актуальні для споживачів природного газу під час карантину.
Онлайн-сервіси це зручно Онлайн-сервіси це зручно ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Фахівці компанії нагадують мешканцям Рівненщини, що для передачі показань лічильників, оплати за послуги з доставки газу і отримання консультацій з питань газопостачання розроблений ряд дистанційних сервісів, якими можна скористатися, не виходячи з дому.

Найбільш популярні способи взаємодії з газовою компанією:

  1. "Особистий кабінет" на сайті 104.ua;

Для споживачів газу розробили експрес-доступ до онлайн-сервісів на сайті 104.ua. Щоб скористатися ними, достатньо зателефонувати з мобільного телефону в Контакт-центр компанії за номером 067-01-01-104, і Ваш "особистий кабінет" буде створено автоматично.

Для автоматичної реєстрації "особистого кабінету" на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфона в Контакт-центр "Рівнегазу" і озвучити свій особовий рахунок. «Особистий кабінет» буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.
Логіном є номер мобільного телефону споживача. Потрібно перейти за посиланням, вказаним в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль і користуватися всіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

  1. Мобільний додаток 104 Mobile для мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі ОС Android. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна в Google Play;
  2. Мобільний додаток 104 Mobile Light для споживачів газу, які користуються iPhone. З його допомогою можна швидко і зручно оплатити за спожитий газ і його доставку, передати показання лічильника. Завантажуйте 104 Mobile Light на свій телефон в AppStore;
  3. Паблік-аккаунт 7104ua в Viber. Щоб скористатися ним, необхідно відкрити Viber, вибрати розділ меню «QR-код», після чого навести камеру Вашого гаджета на зображення з QR-кодом. Після зчитування коду Ви зможете зайти в паблік-аккаунт 7104ua.

Для передачі показань лічильника газу або отримання стану особового рахунку споживача потрібно підписатися на аккаунт 7104ua і додати свій особовий рахунок.

  1. Паблік-аккаунт 7104ua в Telegram. Для цього відкрийте Telegram і через меню "Пошук" знайдіть канал 7104ua, підпишіться на нього та успішно користуйтеся функціоналом паблік-аккаунта 7104ua.

Нагадуємо: щоб уникнути розбіжностей в розрахунках з газопостачальної компанією, побутовий споживач зобов'язаний щомісячно станом на 1 число місяця знімати фактичні покази лічильника газу і протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, Оплату за послуги з доставки газу необхідно здійснювати в поточному місяці до 20 числа.

Користуйтеся онлайн сервісами і бережіть своє здоров'я!