Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

16.03.2020 / 16:41

Карантин вніс корективи в життя всієї країни і в діяльність АТ «Рівнегаз»

В нинішній ситуації Оператори ГРМ відчувають відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Адже це життєво важливий ресурс, який постачається постійно всім споживачам.
Для постійного зв'язку - запрошуємо в онлайн-сервіси Для постійного зв'язку - запрошуємо в онлайн-сервіси

 Оператори ГРМ розуміють, що всі клієнти стикнулись з певними обмеженнями та випробуваннями. Як соціально відповідальний бізнес, компанії  ввели мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання.

 Разом з тим, Оператори ГРМ нагадують споживачам, що всі операції пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків можна здійснювати віддалено онлайн або з мобільних пристроїв. 

Всі екіпажі аварійно-диспетчерської служби АТ «Рівнегаз» працюють в надзвичайному режимі. Так  як медична служба та служба порятунку. Наші бригади чергують цілодобово і оперативно виїздять на виклики, припиняють аварійні ситуаціі, здійснюють оперативні ремонти! А телефон 104 цілодобово приймає дзвінки.

Всі інформаційні системи працюють в штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі.

 Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах.

 Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку працівників, Операторам ГРМ довелося тимчасово обмежити роботу понад 100 центрів обслуговування клієнтів по всій Україні, в тому числі і 6 ЦОКів на Рівненщині. Однак,  ви маєте змогу контактувати через номери контакт-центрів: 067 01-01104, або 0362 461 104 .  Для оплати послуг та передачі показань також можна скористатися, зареєструвавшись у Особистому кабінеті на 104ua або у чат ботах вайбер та телеграм.  

 Співробітники Операторів ГРМ розуміють важливість надійності і безперервності доставки газу всім споживачам. І вони зроблять усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час.