Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

03.09.2020 / 15:26

На Здолбунівщині тимчасово припинять газопостачання

Здолбунівське відділення АТ «Рівнегаз» повідомляє, що 09.09.2020 р. з 9 год буде припинено газопостачання у селах: Новомильськ, Степанівка, Мар’янівка, Копитків та Івачків, а також у с. Здовбиця по вулицях Четверта, Бузина, Сагайдачного, Приймацька, Л. Українки, Шосова (частина), Куток, Грушевського, Перша, Набережна, Друга, Садова, Січових Стрільців, Лісова, Дорошенка, Кн. Острозьких, Глинська.
Тимчасове припинення газопостачання на Здолбунівщині Тимчасове припинення газопостачання на Здолбунівщині ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Це пов'язано із з ремонтними роботами на газопроводі високого тиску. Відразу після закінчення робіт - газопостачання відновлять.

Просимо споживачів природного газу на період виконання робіт перекрити крани на опусках перед приладами газоспоживаючого обладнання. Перед початком користування газовими приладами попередньо відчинити квартирку чи фрамугу в приміщенні, де встановлене газове обладнання та провітрити його не менше 10 хв.
При виявленні запаху газу негайно перекрийте крани перед газовим обладнанням, організуйте провітрювання приміщень та повідомте аварійно-диспетчерську службу за номером 104.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.