Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

19.05.2020 / 12:42

Рівнегаз передав для працівників РОДЦ тисячу захисних масок

Тисячу захисних масок передав АТ «Рівнегаз» для Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.
Ріівнегаз передав маски для діагностичного центру Ріівнегаз передав маски для діагностичного центру ФОТО: АТ "Рівнегаз"

«Це дуже актуальна і потрібна допомога. Адже до діагностичного центру впродовж дня приходить 300-350 потенційних хворих  на коронавірус  з усієї області. Багато відвідувачів із запаленням, вірусними пневмоніями. Приїжджають громадяни на різні обстеження, на комп’ютерний томограф, лабораторні аналізи, УЗІ, кардіограми серця,  генетичні обстеження.  Держава засобами індивідуального захисту забезпечує нас по мірі необхідності. Однак, у цей не простий час допомога благодійників ніколи не буває зайвою. Особливо  для медпрацівників, які постійно контактують із хворими та оберігають здоров’я мешканців області та України, бо до нас приїжджають пацієнти і з інших регіонів. Тому запаси захисними костюмами та масками постійно потрібно поповнювати. І хоча при вході всім відвідувачам закладу перевіряють температуру безконтактним термометром, ризик зараження медичних працівників є.»- Говорить головний лікар РОКДЦ Роман Шустик.

Рівнегаз вже не вперше надає допомогу під час карантину медичним закладам Рівненщини у боротьбі із COVID-19. Нещодавно в рамках благодійної допомоги для Рівненської ЦМЛ було придбано два монітори пацієнта для апаратів ШВЛ. Також Регіональна газова компанія передавала для базових лікарень, визначених для прийому та лікування хворих на коронавірус, захисні костюми, маски, рукавички, дезінфікуючі засоби та господарчі товари,.
Загальна сума коштів, яку виділила компанія для допомоги медикам  становить півтора мільйона гривень.