Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

До уваги клієнтів

17.09.2020 / 19:16

Тимчасове припинення газопостачання у Здолбунівському та Рівненському районах!

У зв’язку із ремонтними роботами на газопроводах середнього та низького тиску, які будуть проводити працівники Здолбунівського відділення АТ "Рівнегаз", з 22 вересня по 24 вересня у м. Здолбунів, с Ільпінь Здолбунівського та смт. Квасилів Рівненського районів буде тимчасово припинено газопостачання.
Тимчасове припинення газопостачання Тимчасове припинення газопостачання ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Зокрема, це стосується споживачів природного газу, що живуть у м. Здолбунів по вулицях: Заводська, Фестивальна, Кармелюка, Я.Мудрого, Дружби, Герцена, Котляревського, Пирогова, Попова, Старицького, Цементників, Жовтнева, Кутузова та в с. Ільпіль Здолбунівського району  по вулицях: Українська, Л. Українки, Солов’їна, , Квасилівська, Садова, Фестивальна, Залізнична, Берегова.

А також у смт. Квасилів Рівненського району по вулицях: Замкова, Шевченка, Здолбунівська, 1-го Травня, Нова, Набережна та  Залізнична.

Відновлення газопостачання фахівці Здолбунівського відділення  проведуть в порядку та після завершення ремонтних робіт 23-24 вересня.

Просимо споживачів природного газу на період виконання робіт перекрити крани на опусках перед приладами газоспоживаючого обладнання. Перед початком користування газовими приладами попередньо відчинити квартирку чи фрамугу в приміщенні, де встановлене газове обладнання та провітрити його не менше 10 хв.

При виявленні запаху газу негайно перекрийте крани перед газовим обладнанням, організуйте провітрювання приміщень та повідомте аварійно-диспетчерську службу за номером 104.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.