Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

 • 01.10.2018 / 11:05

  Платформа добового балансування, розроблена Укртрансгазом є вразливою для зловмисників

  Інформаційна платформа добового балансування газу, розроблена Укртрансгазом, не захищає належним чином дані споживачів газу і може піддаватися втручанням ззовні. До того ж розробник не може забезпечити повноту, коректність та достовірність обліку, спожитого на ринку газу.

  Читати далі
 • 14.09.2018 / 09:38

  ПАТ "Рівнегаз" оголошує конкурс дитячих творчих робіт

  У рамках місячника безпечного користування газом у побуті ПАТ «Рівнегаз» проводить конкурс дитячих творчих робіт. Так у цікавій і доступній формі газовики хочуть привернути увагу школярів до важливості неухильного дотримання правил безпеки під час користування газовими приладами, а також навчити запобігати виникненню небезпечних ситуацій.

  Читати далі
 • 03.08.2018 / 09:11

  Аварійно-диспетчерська служба «Рівнегаз» посіла почесне третє місце Всеукраїнських змагань Західного регіону АДС

  З 31 липня по 2 серпня на спеціально-облаштованому полігоні У Богородчанах Івано-Франківської області відбулися Всеукраїнські змагання аварійно-диспетчерських служб «Наша майстерність – Ваша безпека». За звання кращої бригади «104» Західного регіону змагалися АДС бригад Західного регіону: «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Львівгаз», «Івано-Франківськгаз» «Тисменицягаз», «Рівнегаз» та «Чернівцігаз».

  Читати далі
 • 02.07.2018 / 17:39

  ПАТ «Рівнегаз» відкрив сучасний центр обслуговування клієнтів у Сарнах

  2 липня у Сарнах, по вулиці Бєлгородській запрацював новий центр обслуговування клієнтів від «Рівнегазу». Відтепер, понад двадцять тисяч побутових споживачів газу в районі зможуть в одному місці швидко, якісно та комфортно отримувати весь спектр послуг: починаючи від консультацій щодо особового рахунку, та можливості реструктуризації боргу, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі.

  Читати далі
 • 26.06.2018 / 17:13

  «РІВНЕГАЗ» ВИЗНАЧИВ КРАЩУ БРИГАДУ «104» В ОБЛАСТІ

  ПАТ «Рівнегаз» провів конкурс-огляд аварійно-диспетчерських служб Рівненщини. Бригади АДС із 4 відділень газового господарства показували свої навики роботи під час ліквідації аварійних ситуацій та змагались за звання кращої. Перше місце із найкращим результатом посіла бригада Рівненського обласного відділення. Саме ця бригада аварійників і змагатиметься у за звання кращих вже на Всеукраїнському конкурсі АДС та представлятиме «Рівнегаз».

  Читати далі