Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

31.01.2020 / 13:14

Будинок без газу через порушення Правил безпеки систем газопостачання

Вчора 30 січня о 18.30 на номер аварійно–диспетчерської служби Сарненського відділення АТ «Рівнегаз» надійшло повідомлення із міста Березне, вул. Ціолковського, 10. Споживач повідомляв, що в нього із газової плити потекла вода.
Вода заімсть газу Вода заімсть газу ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Згодом про відсутність газопостачання надійшло ще одне повідомлення за цією ж адресою.

Згодом про відсутність газопостачання надійшло ще одне повідомлення за цією ж адресою.

Бригада АДС Березнівської дільниці  оперативно виїхала за вказаною адресою і перекрила газопостачання. Як з’ясувалося згодом, один із споживачів цього 12-квартирного будинку самовільно ремонтував газову колонку та переплутав водопровідну та газову трубу. В результаті чого заповнив систему газопостачання будинку водою і  вивів з ладу всі лічильники обліку.

Наразі аварійно-відновлювальна бригада проводить ремонтні роботи для оперативного відновлення газопостачання у квартирах всіх споживачів  будинку.

На споживача, який грубо порушив Правила безпеки систем газопостачання, складено відповідний акт. Тож йому доведеться відшкодувати всі збитки, завдані мешканцям житлового будинку, лічильники обліку яких виведено з ладу.

АТ «Рівнегаз» вкотре закликає споживачів природного газу не прорушувати Правила безпеки не проводити самостійно роботи по ремонту, реконструкції  чи заміні газових приладів і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних.

До уваги голів ОСББ та управляючих компаній - укладайте договори на внутрішньобудинкове обслуговування газових мереж із газопостачальною компанією і вам вдастя уникнути подібних ситуацій. Дбайте про безпеку споживачів природного газу.