Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

18.09.2020 / 12:27

Газовики Рівного ліквідували аварійну ситуацію у багатоповерхівці

16 вересня на телефон 104 надійшов виклик про запах газу біля одного із під’їздів будинку 52-А на вулиці С.Крушельницької у Рівному.
Газовики Рівного ліквідували аварійну ситуацію у багатоповрехіхвці Газовики Рівного ліквідували аварійну ситуацію у багатоповрехіхвці ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Аварійно-диспетчерська бригада, яка прибула за вказаною адресою виявила витік газу на стояку у футлярі, де корозією було пошкоджено газопровід.

Під час виконання ремонтних робіт було припинено газопостачання 5 споживачам у під’їзді 70-квартирного будинку.  Фахівці служби ліквідували аварійну ситуацію та замінили пошкоджений відрізок газової труби.  

У зв’язку із наближенням опалювального сезону та задля безпеки споживачів  АТ «Рівнегаз» звертається до представників органів місцевого самоврядування, управителів багатоповерхівок, балансоутримувачів  та голів ОСББ із проханням укласти договори про технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж із ліцензованою організацією. Адже виконання таких робіт це не лише профілактичне обстеження, а й запобігання нещасним випадкам у побуті.