Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

10.03.2020 / 13:29

Про розподіл платіжок та плани розвитку газової галузі Рівненщини

Робоча нарада із колективом Дубенської, Млинівської, Демидівської та Радивилівської дільниць відбулася на базі Дубенського відділення АТ «Рівнегаз». У ній взяли участь голова правління АТ «Рівнегаз» Петро Дубас, комерційний директор Віктор Осницький та технічний директор Олександр Климчук.
Зустріч голови правління  АТ "Рівнегаз" Петра Дубаса  із колективом Дубенської дільниці Зустріч голови правління АТ "Рівнегаз" Петра Дубаса із колективом Дубенської дільниці ФОТО: АТ "Рівнегаз"

На сьогоднішній день газова компанія є лідером у питаннях сервісного обслуговування. На даний час  75% споживачів природного газу мають змогу отримувати весь спектр  послуг у центрах обслуговування клієнтів. Зараз на території Рівненщини працює 6 таких ЦОКів: у Рівному, Здолбунові, Дубні, Костополі, Березному та Сарнах. У цьому році заплановано відкриття ще трьох: у Млинові, Корці та Острозі. В планах  розширення простору для самообслуговування. У нових цоках будуть встановлені термінали, через які споживач самостійно зможе отримати   відповіді на свої питання. Відкриваючи ці заклади, компанія, як правило, орієнтується на їх доступне розташування.

Для зручності та комфорту клієнтів і онлайн-сервіси. Зареєструвавшись в Особистому кабінеті через 104ua, споживач, не відвідуючи ЦОКи, зекономить свій час, стежитиме за станом свого рахунка та зможе сплатити за отриману послугу. Зручно і швидко можна передати показання, розрахуватися за газ та транспортування за допомогою таких додатків як VIBER та TELEGRAM. Про ці онлайн сервіси потрібно активно інформувати клієнтів.

Петро Дубас розповів про те, що Регіональна газова компанія за останні роки структурувала всі напрямки своєї діяльності. Зокрема, це стосується технічної політики, обслуговування підземних газопроводів, будівництва, введення в експлуатацію, уніфіковано підприємства у обліку, структуровано роботу в плані продажів та в обслуговуванні клієнтів, в стандартах організації управління, заміни шафових-релуляторних пунктів (ШРП). Їх випускатимуть у Львові, де працює цех із випуску газового обладнання. Наразі там виготовляють 10 типів ШРП із регулятором. 

«Одне із стратегічних завдань товариства - редизайн газових мереж. Наше підприємство може прокачувати до 5 млрд. м .куб. газу, адже колись будували газопроводи із перспективою розвитку. Проте, зараз спостерігаємо скорочення об’ємів  споживання газу. Тому потрібно думати, як модернізувати мережі, здійснювати заміну ШРП і т.д. – Повідомив Петро Дубас. -  Ми поступово  ставимо нові шкафні, перевіряємо газопроводи сучасними приладами, працюємо над автоматизацією служби метрології, робимо все, аби бути сучасним, технічно оснащеним підприємством. І наразі можемо цим пишатися. Ми удосконалюємо сферу послуг, працюємо над комплексним обслуговуванням. Так споживач, який уклав договір на транспортування газу, може отримати платіжку і на оплату електроенергії. Незабаром буде створено відділ, який продаватиме газове обладнання, а також надаватиме послуги із його обслуговування.»

Також голова правління наголосив на змінах, що відбулися з початку року. Зокрема, нагадав про те, що в минулому році було ухвалено рішення про розподіл плати  за газ та його доставку. А 24 грудня 2019 року НКРЕКП прийняла Постанову, якою затвердила новий тариф на розподіл  для АТ «Рівнегаз». Він становить 1.20 за м.куб. Це дасть змогу підприємству здійснювати обслуговування мереж, забезпечити виїзд аварійно-диспетчерської служби та зменшити борг перед Укртрансгзом, що становить 354 млн. прямих збитків. Слід зазначити, що  тариф за доставку це не нова послуга, вона лише виведена із платіжки за газ, але за цю послугу споживачі платили завжди. Сам тариф залежить від кількості споживачів на кілометр газопроводів. АТ «Рівнегаз» обслуговує 10тис.км. газопроводів і надає послуги із розподілу 264тис.споживачам. У регіонах, де велика кількість споживачів, де споживачами природного газу є потужні підприємства, там тариф нижчий.

З початку 2019 року введено добове балансування. У цьому році ми закуповуємо технологічний газ на біржі і щодобово збалансовуємо нашу розподільчу систему за рахунок цього придбаного ресурсу. Про це присутнім розповів директор комерційний АТ «Рівнегаз» Віктор Осницький. Він також наголосив на важливості культури спілкування між фахівцями відділів  продажів та споживачами. Клієнти мають розуміти, що заявка на прогнозування це обов’язкова вимога часу та нинішніх  умов і завчасно повідомляти про зміни і плани щодо замовлених об’ємів газу.

 Активізувати роботу над пошуком втрат газу закликав технічний директор Олександр Климчук, зокрема під час експлуатації та обслуговування мереж, при здійсненні повірки лічильників та  виявлення крадіжок.

 Голова правління Петро Дубас відповів на запитання присутніх і повідомив, що такі зустрічі будуть проводити регулярно. Вони дають змогу донести до працівників інформацію про зміни, що відбуваються  на підприємстві, повідомити про завдання та безпосередньо поспілкуватися з працівниками і почути їх думку.