Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

08.01.2020 / 12:55

Вибуху газового котла на Соборній у Рівному не було

4 січня 2020 року об 11 годині 47 хвилин на телефон аварійно-диспетчерської служби АТ «Рівнегаз» від диспетчерської служби ДСНС у Рівненській області надійшов виклик про те, що у Рівному на вулиці Соборна,285 А, кв.250 стався вибух на першому поверсі.

Після того, як було погашено пожежу, фахівці АТ «Рівнегаз» перекрили кран перед лічильником та крани на опусках до ПГ-4 та газового котла-колонки та опломували, встановивши блокуючі пристрої. Попереднє повідомлення про вибух котла не відповідає дійсності, оскільки візуально він не пошкоджений.

Потерпілих немає. Причини та обставини встановить поліція, яка порушила кримінальне провадження за даним фактом.

Згідно з пунктом 3.3 Правил безпеки систем газопостачання власник (балансоутримувач та/або орендар, наймач) відповідає за технічний стан та безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем між АТ «Рівнегаз» та ТОВ «Сігірія» був укладений Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної сторін за №57 від 08.11.2016 року. Межа експлуатаційної відповідальності сторін, згідно даного Акту розмежування, встановлена після вимикаючого пристрою на вводі в багатоквартирний будинок.  Таким чином, ТОВ «Сігірія», забезпечує експлуатацію газопроводів та газовикористовуючого обладнання в даному житловому будинку від визначеної межі експлуатаційної відповідальності. Зауважуємо, між ТОВ «Сігірія» та  АТ «Рівнегаз» Договір на технічне обслуговування внутрішньо-будинкової системи газопостачання не укладений.

АТ «Рівнегаз» нагадує споживачам природного газу про обов’язкове дотримання правил безпеки при користуванні газовими приладами.  

При виявленні витоків газу,  несправності газових приладів телефонуйте за номером аварійно-диспетчерської служби: «104». Не наражайте себе і оточуючих на небезпеку!