Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

01.04.2020 / 12:36

230 заявок надійшло на аварійно-диспетчерську службу «Рівнегазу» за тиждень

АДС попри карантинні обмеження працює в штатному режимі 7 днів на тиждень і 24 години на добу. Так за продовж тижня на телефони аварійно-диспетчерських служб АТ «Рівнегаз» надійшло 230 заявок. 90% з них – витоки газу.
АДС АТ "Рівнегаз" працює в карентинних умовах АДС АТ "Рівнегаз" працює в карентинних умовах ФОТО: АТ "Рівнегаз"

«Основне наше завдання – локалізація та ліквідація аварійних ситуацій. На даний момент ми  нею справляємося на 100%. Наша АДС забезпечена як кадровим персоналом, так і необхідним аварійним запасом. Враховуючи ситуацію, ми забезпечені дезінфікуючими  засобами і захисними масками». – Розповідає начальник АДС АТ "Рівнегаз" Михайло Гомонець. – Постійно проводимо інструктаж щодо дій бригади у карантинних умовах»

Зважаючи на карантин та поширення коронавірусної інфекції, перед виїздом бригада цікавиться у споживачів, чи є у помешканнях люди з ознаками захворювань і просять їх ізолювати в інші кімнати. Щоденно обробляються дезінфікуючими засобами виробничі приміщення, робочі місця, де працюють диспетчер, майстри, а також аварійний автомобіль, яким виїжджає бригада на час виклику.

У період карантину кількість звернень споживачів природного газу відчутно зменшилася.  Однак, якщо є небезпека, коли почули запах газу у під’їзді чи квартирі - телефонуйте 104

Ми працюємо заради вашого комфорту та безпеки.