Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

03.08.2018 / 09:11

Аварійно-диспетчерська служба «Рівнегаз» посіла почесне третє місце Всеукраїнських змагань Західного регіону АДС

З 31 липня по 2 серпня на спеціально-облаштованому полігоні У Богородчанах Івано-Франківської області відбулися Всеукраїнські змагання аварійно-диспетчерських служб «Наша майстерність – Ваша безпека». За звання кращої бригади «104» Західного регіону змагалися АДС бригад Західного регіону: «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Львівгаз», «Івано-Франківськгаз» «Тисменицягаз», «Рівнегаз» та «Чернівцігаз».

Конкурс відбувався у два етапи. Спочатку, кожна газова компанія провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТу. Далі – змагання найсильніших команд «104» у трьох регіонах: Західному, Центральному та Східному.

Головна мета змагань – підвищити кваліфікацію фахівців. Адже щоденно АДС ліквідовує десятки аварійних ситуацій.

«Практичні заняття дають можливість ще раз відпрацювати порядок дій та механізмів взаємодії членів бригади, підвищити свій професійний рівень. Від фахових навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» вміла мобілізуватися та  локалізувала аварію у найкоротший термін», - розповідає начальник АДС  ПАТ «Рівнегаз» Анатолій Богак.

На місце ймовірної аварії фахівці мали прибути в максимально короткий термін, виявити та усунути витоку газу на надземному та підземному газопроводах використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту та надати першу медичну допомогу постраждалому.

Окрім того, оцінювалась дії диспетчера, проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії. За кожне завдання команда отримувала бали.

Додатково перевіряли оснащення спецавтомобіля матеріально-технічними засобами. Оцінювали зовнішній вигляд, стан коліс, гальмівної системи, двигуна, зовнішніх світлових приладів та укомплектованість автомобіля.

За підсумками усіх випробовувань перше місце посіла команда з Чернівців, друге – Івано-Франківська, замкнули трійку переможців фахівці  ПАТ «Рівнегаз».