Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

02.07.2018 / 17:39

ПАТ «РІВНЕГАЗ» ВІДКРИВ СУЧАСНИЙ ЦЕНТР ОБЛСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ У САРНАХ

2 ЛИПНЯ У САРНАХ, ПО ВУЛИЦІ БЄЛГОРОДСЬКІЙ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ВІД «РІВНЕГАЗУ». ВІДТЕПЕР, ПОНАД ДВАДЦЯТЬ ТИСЯЧ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ В РАЙОНІ ЗМОЖУТЬ В ОДНОМУ МІСЦІ ШВИДКО ЯКІСНО ТА КОМФОРТНО ОТРИМУВАТИ ВЕСЬ СПЕКТР ПОСЛУГ: ПОЧИНАЮЧИ ВІД КОНСУЛЬТАЦІЙ ПО СОБОВОМУ РАХУНКУ, ТА МОЖЛИВОСТІ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ БОРГУ, ЗАКІНЧУЮЧИ ОФОРМЛЕННЯМ ДОКУМЕНТІВ НА ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ГАЗОВОЇ МЕРЕЖІ.

Відкриття ЦОКу в Сарнах,  є черговим етапом реалізації комплексної програми «Рівнегазу» з розвитку клієнтського сервісу. В Центрі впроваджена автоматизована «електрона черга», програмне забезпечення  якої дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки та зменшити час очікування споживача в черзі. До того ж електронні табло та голосові повідомлення інформують клієнтів в операційному залі про наявність і номери вільних менеджерів.

 «Головна мета відкриття Центру - стати ближче до споживачів, спростити  зв’язок між газовою компанією та користувачами природним газом. Тепер, в одному приміщенні клієнти компанії зможуть вирішити низку питань - починаючи від консультацій по особовому рахунку, здійснення оплати за газ, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі, газових приладів, їх ремонту тощо», – розповідає начальник клієнтського сервісу ПАТ «Рівнегаз» Володимир Новосад.

Приділена увага і зручному зонуванню приміщення ЦОК: в залі встановлені дивани, кулер з водою, для клієнтів з дітьми є облаштований дитячий куточок, а для людей з обмеженими можливостями встановлено спеціальний пандус та оснащена вбиральня.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год. без обідньої перерви за адресою: м.Сарни, вул. Бєлгородська 5.