Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

13.12.2017 / 10:55

ПАТ "Рівнегаз" вперше проведе День клієнта

ПАТ «Рівнегаз» вперше проведе День клієнта та відзначить подарунками споживачів. Захід для споживачів триватиме з 18 по 22 грудня 2017р. Прийняти участь в заході зможуть всі споживачі газу – мешканці Рівненської області, які завітають до центрів обслуговування ПАТ «Рівнегаз» в м. Рівне (вулиця Грушевського 77 ЦОК) та у районних відділеннях ПАТ «Рівнегаз» в Здолбунові, Дубні та Сарнах.
День клієнта День клієнта ФОТО: ПАТ "Рівнегаз"

На клієнтів ПАТ «Рівнегаз» чекають розіграші подарунків та призи. Кожен споживач, що зареєструє Особистий кабінет на сайті 104.ua візьме участь в розіграші новорічних призів: ялинкових прикрас, фірмових чашок та магнітів.

 «В Рівненській області сервісами ПАТ «Рівнегаз» для вирішення газових питань  38% клієнтської бази відвідують центри обслуговування, 31% - користується онлайн сервісами (особистий кабінет та смс.) а ще 31% клієнтів надають перевагу особистому спілкуванню в контакт-центрі. Ми вдячні за довіру всім мешканцям області та напередодні свята відзначимо подарунками наших споживачів», - зазначив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Рівнегаз» Володимир Новосад.

Всі споживачі, які в період 18-22 грудня відвідають центри обслуговування клієнтів отримають фірмові наліпки, з вказанням власного особового рахунку та нагадуванням про передачу показань лічильника. На маленьких відвідувачів ПАТ «Рівнегаз» очікують солодощі та повітряні кульки.

Також кожен відвідувач центрів обслуговування ПАТ «Рівнегаз» може оцінити якість обслуговування – заповнивши спеціальну анкету. Опитування проводиться анонімно, а анкети споживачі залишають в спеціальному контейнері в приміщенні ПАТ «Рівнегаз». Серед споживачів, які заповнять анкети також буде проведено розіграш подарунків. Для участі в розіграші необхідно заповнену анкету залишити в спеціальному контейнері, а ПІБ, адресу, контактний телефон надати фахівцю ПАТ «Рівнегаз».

Проведення Дня клієнта ПАТ «Рівнегаз» відбуватиметься за наступною програмою:

  • Розіграш подарунків серед споживачів, які в період 18 – 22 грудня зареєструють Особисті кабінети на сайті 104.ua. Для участі у розіграші необхідно в зазначений період зареєструвати Особистий кабінет, направити електронного листа на адресу press@rvgas.com.uaз вказанням номеру особового рахунку та дати реєстрації. Розіграш подарунків буде проведено 26 грудня 2017р. Переможці розіграшу отримають новорічні ялинкові прикраси, фірмові чашки, пляшки шампанського до нового року.
  • Розіграш подарунків серед споживачів, які в період 18 – 22 грудня заповнять анкету щодо якості обслуговування. Розіграш проводитиметься 26 грудня 2017р. Переможці розіграшу отримають новорічні ялинкові прикраси, фірмові чашки.
  • Розіграш подарунку серед споживачів, які в період 18-22 грудня нададуть правильну відповідь на питання, що стосується діяльності ПАТ «Рівнегаз» на сторінці компанії в соціальній мережі Фейсбук. На переможця розіграшу очікує фірмові сувеніри ПАТ «Рівнегаз».
  • Всі споживачі, які дадуть правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.ua під час проведення Дня клієнта отримають подарунок у фахівців центру обслуговування клієнтів.

На кожного споживача, що відвідає центр обслуговування клієнтів з 18 по 22 грудня очікує фірмова наліпка з вказанням номеру особового рахунку. На маленьких відвідувачів ПАТ «Рівнегаз» очікують повітряні кульки та солодощі.