Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

26.06.2018 / 17:13

«РІВНЕГАЗ» ВИЗНАЧИВ КРАЩУ БРИГАДУ «104» В ОБЛАСТІ

ПАТ «Рівнегаз» провів конкурс-огляд аварійно-диспетчерських служб Рівненщини. Бригади АДС із 4 відділень газового господарства показували свої навики роботи під час ліквідації аварійних ситуацій та змагались за звання кращої. Перше місце із найкращим результатом посіла бригада Рівненського обласного відділення. Саме ця бригада аварійників і змагатиметься у за звання кращих вже на Всеукраїнському конкурсі АДС та представлятиме «Рівнегаз».
Змагання бригад АДС Змагання бригад АДС ФОТО: ПАТ "Рівнегаз"

Основним завданням змагань АДС була практична частина, де фахівці служби «104» повинні були ліквідувати витоки газу на фасадному газопроводі. Окрім того, члени конкурсної комісії перевіряли оснащення спецавтомобіля, а також теоретичні знання фахівців. Комісія, котра оцінювала усі етапи, враховувала як час, так і якість виконаних робіт.

«Такі змагання ми проводимо щорічно, це не просто конкурс, а ще й одночасно тренування для бригад служби «104». В першу чергу вони підвищують свій професійний рівень, адже умови як і в реальному житті. За добу аварійно-диспетчерська служба опрацьовує від 80 до 100 аварійних звернень споживачів газу Рівненщини. І від їх профнавичок часто залежить життя та здоров’я людей. Саме тому змагання-тренування вкрай важливі», - зазначив начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Рівнегаз» Анатолій Богак.

Найкращий результат і перше місце у цьогорічному конкурсі посіла аварійна бригада Рівненського  відділення, друге місце – бригада Здолбунівського відділення.