Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

07.10.2020 / 14:20

Сарненським школярам провели уроки безпеки

У рамках місячника безпеки газовики Сарненського відділення АТ «Рівнегаз» відвідали Сарненський НВК "школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка. У навчальному закладі здобувають освіту 1250 учнів.
Газовики зустрілися зі школярами Газовики зустрілися зі школярами ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Зустріч відбулася на затишному подвір’ї школи із дотриманням дистанції. Начальник відділення Василь Дебелий та інженерка з охорони праці Олена Антонюк розповіли третьокласникам про правила експлуатації газового обладнання у побуті, небезпеку, яку несе газ та як слід поводитися в аварійних ситуаціях.


Також діти взяли участь у газовій вікторині та із задоволенням розгадували загадки про газ. Вже традиційно – школярі були в захваті від знайомства з роботою спецавтомобіля аварійно-диспетчерської служби. Працівники аварійної бригади продемонстрували спорядження та обладнання, яким оснащена автівка.


З захопленням діти міряли протигази та каски, фотографувалися. Справжній сюрприз для них влаштували газовики – покатали на спецтранспорті зі звуками сирени. На згадку про зустріч із фахівцями газового господарства, окрім інформаційних листівок із порадами, хлопчики та дівчатка отримали подарунки – конструктори та канцтовари.