Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

31.10.2019 / 16:07

У АТ «Рівнегаз» нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

У АТ «Рівнегаз» відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка на тему «Безпечне використання газу в побуті». Кращими визнали роботи учнів міст Сарни, та Рівного.
Переможець конкурсу Максим Шерстюк - учень Сарненського НВК "Школа-колегіум" ім.Т.Г.Шевченка Переможець конкурсу Максим Шерстюк - учень Сарненського НВК "Школа-колегіум" ім.Т.Г.Шевченка ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Конкурс дитячого малюнка проходив у рамках щорічного Місячника з безпечного та ощадливого користування газом у побуті. Участь у ньому могли взяти учні початкових та середніх класів навчальних закладів області.  На адресу товариства «Рівнегаз» надійшло 30 художніх робіт. Їх автори - діти від 5 до 14 років.

Відрадно, що малюнки надіслали не лише учні обласного центру, а й Дубенського, Сарненського, Березнівського районів. Всі роботи цінні та особливі, адже в них вкладено дитячу працю та душу. Найбільше художніх  робіт на конкурс надіслали учні Дубенської приватної ЗОШ «Премудрість», КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр» та Рівненської гуманітарної гімназії. 

Переможців визначали шляхом голосування, у якому взяли участь працівники товариства «Рівнегаз». Найбільше голосів набрала оригінальна робота Максима Шерстюка - учня 9 класу Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка.  Автор створив композицію «Цінуй роботу газовика», де вмонтований  будинок із газовим лічильником, трубами, які прокладені до будинку за всіма нормативами. Поряд працівник «Рівнегазу», готовий будь-якої миті надати допомогу та  автомобіль аварійно-диспетчерської служби. 

-Цю роботу ми робили понад тиждень. Мені допомагала мама при створенні макету, а тато інформаційно пояснював, як зобразити ці труби, машини, як вирізати деталі. Ми старалися. Я не вперше беру участь у таких конкурсах, тому хотілося зробити щось особливе. – Розповів Максим Шерстюк.

Друге місце зайняла учениця 1-Г ЗОШ № 26  м. Рівного Каріна Стахнюк, яка в оригінальній художній манері зобразила погляд на небезпеку, яку може нести природний  газ за умови недотримання правил.

Почесне третє місце у Вікторії Степчук -  учениці 3-б класу КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр, яка намалювала газові прилади і виписала поради, якими потрібно користуватися у разі проблем.

Перші три місця відзначено грошовими преміями та солодкими подарунками. Однак. всі діти, які надіслали малюнки на конкурс,  отримали сувеніри та солодощі.

 «Сьогодні без природного газу, який є одним із найважливіших благ цивілізації, не можливо уявити життя сучасної людини. Тому ми переконані, що необхідно змалку вчити дітей, як правильно і безпечно користуватися газом в побуті. Це і є метою нашого конкурсу. Подібні заходи стимулюють дітей задуматися над безпекою, допомагають засвоювати правила користування приладами газу», - зазначив директор комерційний АТ «Рівнегаз» Віктор Осницький. 

Щороку учні шкіл демонструють власне бачення важливості природного газу в житті сучасної людини, втілюючи свою майстерність на папері з допомогою фарб і олівців. АТ «Рівнегаз» і в майбутньому планує проводити подібні конкурси. Вони стимулюють дітей до  творчості самоствердження, творчого  переосмислення важливих питань.