Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Новини

09.08.2017 / 11:40

За рік до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Рівнегаз» звернулось 110 тис. споживачів

Уже рік, як для споживачів газу Рівного та Рівненського району діє новий Центр обслуговування (ЦОК). Завдяки цьому, понад 115 тисяч клієнтів ПАТ «Рівнегаз» можуть  не лише швидко і якісно отримувати консультації з газових питань, а й здійснювати в одному місці усі необхідні операції – від оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.
Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Рівнегаз" відсвяткував свою першу ріцницю Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Рівнегаз" відсвяткував свою першу ріцницю ФОТО: ПАТ "Рівнегаз"

За рік роботи до Центру обслуговування клієнтів звернулось майже 110 тисяч споживачів природного газу. Найпоширеніші питання - це консультації із приводу розрахунків, приєднання до газових мереж, встановлення лічильників, звернення за довідками, передача показань лічильників.

Фахівці ЦОКу  за день приймають близько 530 споживачів природного газу. У клієнтській зоні працюють 15 комунікабельних менеджерів, які  володіють універсальними навичками і можуть надати консультації з широкого кола питань із газопостачання.

- Відзначу, що одним із важливих позитивних моментів роботи ЦОКу є значне зменшення часу очікування обслуговування клієнта. Так, зазвичай, відвідувачі встигають вирішити свої питання за 1-2 хвилини, у пікові періоди - за 6-9 хв. До відкриття Центру  час на обслуговування одного споживача сягав до 30 хвилин, - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ "Рівнегаз" Володимир Новосад.

Зручним нововведенням для клієнтів ЦОКу стала автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення  дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформують щодо наявності і номеру місця вільного фахівця.

 Відкриття ЦОКу стало черговим етапом реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів клієнтського сервісу газової галузі Рівненщини. Цьогоріч аналогічний центр обслуговування буде відкритий у Здолбунові, також у планах - відкриття ЦОКу у Дубно.