Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 0362-461-104
13.01.2017 / 09:53
Робота і кар'єра
ПАТ «Рівнегаз» – це потужний колектив, у якому успішно взаємодіють представники кількох поколінь. Ми вдало поєднуємо професійність, досвід, традиції, молодість та інновації. Щодня та у цілодобовому режимі про безпеку та комфорт споживачів Рівненської області дбають понад півтори тисячі співробітників компанії.

Як і для кого ми працюємо

Наше підприємство надає можливість користування природним газом більш ніж 258 тисячам родинам та 3 тис підприємствам Рівненської області. Фундаментальна задача – безпечне та безперебійне забезпечення природним газом. А в широкому спектрі послуг є все, що задовольняє потребу клієнтів з приєднання до мереж, обслуговування обладнання тощо. Масштаби та складність інфраструктури, кількість клієнтів та природно зростаючі вимоги до якості обслуговування, необхідність підвищення ефективності як виклик часу – все це вимагає професійного ставлення до роботи та відповідних людських якостей від усього колективу компанії.

Турбуючись про  клієнтів, наша компанія  постійно працює  і над створенням  умов  для реалізації  та розвитку потенціалу  своїх співробітників.  Інвестиції у дотримання та впровадження високих стандартів виробництва, дотримання  стандартів охорони праці та санітарно-гігієнічних норм,  впровадження сучасних методів організації праці, оптимізація бізнес-процесів,  дотримання законодавства про працю та галузевих стандартів, прозора  система  оплати праці, дотримання умов колективного договору – чинники, які гарантують захищеність та дають впевненість нашим працівникам у завтрашньому дні. Це те, що зацікавлює залишатись у компанії і співробітників із понад 30-річним  досвідом роботи у сфері газового господарства, і долучатись до колективу талановиту молодь. 

ПАТ «Рівнегаз» відкрите до інновацій, що дають підвищення ефективності роботи підприємства. При цьому, специфіка та масштаб галузі вимагає зважувати і на можливі технологічні та управлінські ризики, тому перевага надається добре опрацьованим та професійно обґрунтованим ініціативам.

Віримо та бачимо, що атмосфера взаємодії і співпраці професіоналів, відповідальності і орієнтованості на результат сприяє як підвищенню ефективності підприємства, так і розвитку кожного співробітника.

Винагорода та заохочення персоналу

Соціальні гарантії, пільги та умови праці

Розвиток кар'єри

Навчання та професійний розвиток

Навчально-курсовий пункт

Вакансії та відбір кандидатів

Актуальні вакансії

Через грубе порушення експлуатації газових приладів до лікарні потрапили п’ятеро людей Одночасно працюючі газові прилади та примусова електровитяжка стали причиною накопичення чадного га...

На новорічні свята мешканці Рівненщини зможуть передати показання лічильників у будь-який зручний час За допомогою альтернативних каналів зв’язку з ПАТ «Рівнегаз», попри новорічні свята та вихідні дні, ...