Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104
13.01.2017 / 09:53
Робота і кар'єра
ПАТ «Рівнегаз» – це потужний колектив, у якому успішно взаємодіють представники кількох поколінь. Ми вдало поєднуємо професійність, досвід, традиції, молодість та інновації. Щодня та у цілодобовому режимі про безпеку та комфорт споживачів Рівненської області дбають понад півтори тисячі співробітників компанії.

Як і для кого ми працюємо

Наша компанія надає можливість користуватися природним газом більш ніж 258 тисячам родин та 3 тис. підприємств Рівненської області. Фундаментальна задача – безпечне та безперебійне забезпечення природним газом. А в широкому спектрі послуг є все, що задовольняє потребу клієнтів з приєднання до мереж, обслуговування обладнання тощо. Масштаби та складність інфраструктури, кількість клієнтів та природно зростаючі вимоги до якості обслуговування, необхідність підвищення ефективності як виклик часу – все це вимагає професійного ставлення до роботи та відповідних людських якостей від усього колективу компанії.

Турбуючись про  клієнтів, наше підприємство  постійно працює  і над створенням  умов  для реалізації  та розвитку потенціалу  своїх співробітників.  Інвестиції у дотримання та впровадження високих стандартів виробництва, дотримання  стандартів охорони праці та санітарно-гігієнічних норм,  впровадження сучасних методів організації праці, оптимізація бізнес-процесів,  дотримання законодавства про працю та галузевих стандартів, прозора  система  оплати праці, дотримання умов колективного договору – чинники, які гарантують захищеність та дають впевненість нашим працівникам у завтрашньому дні. Це те, що зацікавлює залишатись у компанії і співробітників із понад 30-річним  досвідом роботи у сфері газового господарства, і долучатись до колективу талановиту молодь. 

ПАТ «Рівнегаз» відкрите до інновацій, що дають підвищення ефективності роботи підприємства. При цьому, специфіка та масштаб галузі вимагає зважувати і на можливі технологічні та управлінські ризики, тому перевага надається добре опрацьованим та професійно обґрунтованим ініціативам.

Віримо та бачимо, що атмосфера взаємодії і співпраці професіоналів, відповідальності й орієнтованості на результат сприяє як підвищенню ефективності підприємства, так і розвитку кожного співробітника.

Винагорода та заохочення персоналу

Соціальні гарантії, пільги та умови праці

Розвиток кар'єри

Навчання та професійний розвиток

Навчально-курсовий пункт

Вакансії та відбір кандидатів

Актуальні вакансії