Контакт-центр (0362) 461-104
 
Контакт-центр (0362) 461-104

Прес-релізи

11.04.2018 / 13:13

ПАТ «Рівнегаз» щомісяця фіксує майже 93 тис. контрольних показань лічильника

За 3 місяці 2018 року, представники ПАТ «Рівнегаз» зафіксували понад 27 9147 тисяч показань побутових лічильників. 96 контролерів газової компанії, щомісяця, в середньому обходять близько 80 тисяч домоволодінь із приладом обліку газу, що становить 30% від загальної кількості споживачів.

Зняття контрольних показників лічильників проводиться задля уникнення розбіжностей в розрахунках за спожитий газ та контролю за коректністю роботи  приладів обліку. Воно здійснюється фахівцями відділу інспектування  ПАТ «Рівнегаз» з відповідною періодичністю. На виконання Кодексу ГРМ, контрольна перевірка проводиться не рідше, аніж раз на півроку. Окрім того, кожен споживач має щомісяця самостійно фіксувати показання та передавати їх з 1 по 5 число до газорозподільної компанії.  Також звертаємо увагу, що при невчасному наданні  показів лічильника  ПАТ «Рівнегаз» проводить нарахування відповідно до Кодексу газороздільних систем, де зазначено, що у разі неотримання Оператором ГРМ до 6 числа поточного місяцяпоказань лічильника та за умови, що лічильник не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний об'єм розподілу та споживання природного газу по об'єкту споживання на відповідний період , що розраховується виходячи з групи споживання побутового споживача з урахуванням вимог цього кодексу.  

«Залежно від населеного пункту, в середньому, кожен контролер щодоби знімає показники близько 60 приладів обліку. До цієї роботи також можуть бути залучені  фахівці інших служб – майстри. Слюсарі, або персонал, що знімає лічильники на повірку. Для підтвердження достовірності даних, працівники можуть проводити фотофіксацію лічильника на мобільний телефон», - зазначив начальник відділу інспектування Сергій Столярчук.

Представники ПАТ «Рівнегаз» радять завжди допускати фахівців до огляду приладів обліку і звірки контрольних показань, адже це передбачено законодавством і, передусім, важливо для самих споживачів. У випадку помилки при передачі даних, або взагалі за їх відсутності, показники лічильника зафіксовані контролером, стають  підставою для проведення перерахунку обсягів спожитого газу. В подальшому це допомагає уникнути розбіжностей в розрахунках.

Джерело:
  • Фахівець зі зв’язків з громадськістю:
    Левчук Вікторія Вікторівна
    Тел.: +380 362 64 39 02
    E-mail:press@rvgas.com.ua